LOT DUVAR KAĞIDI VE KUMAŞ

anasayfa
  • LOT Facebook
  • LOT Pinterest
  • Instagram

Amerika ve Avrupa’nın en seçkin kumaş üreticilerinden sipariş üzerine ithal edilen döşemelik ve perdelik kumaş koleksiyonlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Katalog tarzlarına göre arama yaparak, tüm kumaş markalarına ait katalogları listeleyebilir veya detaylı ürün arama bölümündeki alanlardan tema(desen), tarz, kadife, pamuklu, ipek gibi ürün malzemesi ve/ veya marka seçimi yaparak aradığınız kumaşlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Aynı desende duvar kağıtları ile birlikte kullanabileceğiniz kumaşlar da koleksiyonlar arasında yer almaktadır. Koleksiyonlarda uyumlu renklerde ve desenlerde üretilen kumaşları, yastık, perde, yatak örtüsü , yatak başı ve döşemelik olarak kullanarak dekore edeceğiniz mekanda bütünlük yaratabilirsiniz.

Beğendiğiniz kumaşları TASARIM PANOSU’na ekleyerek kendi stilinizi oluşturun. Tasarım panonuza eklediğiniz ürünler için bizden teklif isteyebilir, sosyal mecralarda link olarak veya resim olarak paylaşabilirsiniz.

ÜRÜN FİLTRELEME -
Kumaş
Katalog Tarzına Göre Arama

Katalog Tarzı Seçiniz

Detaylı Ürün Arama

Tema(Desen) Seçiniz

Ürün Tarzı

Ürün Malzemesi Seçiniz

Marka SeçinizDetaylı ürün arama seçeneği ile özel olarak aradığınız ürünleri tema(desen), tarz, ürün malzemesi ve/ veya marka seçimi yaparak aradığınız kumaşlara kolayca ulaşabilirsiniz. Tek bir kriterde seçim yapıp arama yaptığınızda daha fazla ürün listelenecektir. Dilerseniz birden fazla kriter seçip listelenen ürünleri daraltabilirsiniz.

YENİ ÇIKAN KATALOGLAR - Kumaş

Solstice
Rialto
Club
Dolce Lana
Emblemes
Abstraction-Figure Libre
Flanelle
Lin Enchante
Nabab
Private