LOT DUVAR KAĞIDI VE KUMAŞ

anasayfa
  • LOT Facebook
  • LOT Pinterest
  • Instagram

LOT duvar kağıtlarında 200’ün üzerinde katalog, 20.000 desen alternatifi ile Amerika ve Avrupa’nın en ünlü üretici ve tasarımcılarını dünya ile aynı anda sizlerle buluşturuyor.

Bu bölümden dilerseniz sadece katalog tarzına göre arama yaparak, istediğiniz tarz ürünleri katalog bazında inceleyebilir veya detaylı ürün arama seçeneği ile özel olarak aradığınız ürünleri tema(desen), tarz, ürün malzemesi ve/ veya marka seçimi yaparak aradığınız duvar kağıdına kolayca ulaşabilirsiniz.

Beğendiğiniz duvar kağıtlarını TASARIM PANOSU’na ekleyerek kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Tasarım panonuza eklediğiniz ürünler için bizden teklif isteyebilir, sosyal mecralarda link olarak veya resim olarak paylaşabilirsiniz.

Ayrıca MARKALAR bölümünden Türkiye distribütörü olduğumuz markaların tüm kataloglarını inceleyebilirsiniz.

ÜRÜN FİLTRELEME -
Duvar Kağıdı
Katalog Tarzına Göre Arama

Katalog Tarzı Seçiniz

Detaylı Ürün Arama

Tema(Desen) Seçiniz

Ürün Tarzı

Ürün Malzemesi Seçiniz

Marka SeçinizDetaylı ürün arama seçeneği ile özel olarak aradığınız ürünleri tema(desen), tarz, ürün malzemesi ve/ veya marka seçimi yaparak aradığınız duvar kağıdına kolayca ulaşabilirsiniz. Sadece tek bir kriterde seçim yapıp arama yaptığınızda daha fazla ürün listelenecektir.Dilerseniz birden fazla kriter seçip listelenen ürünleri daraltabilirsiniz.

YENİ ÇIKAN KATALOGLAR - Duvar Kağıdı

Soleil Levant
Opening
Essences de Bois
Alcove
9 Selvas de Marsical
Patricia Urquiola
Mediterranean
Journeys 2
Les Vangardes
Coiba